Arayan Bulur :)

Yemişkumu Ulaşım


Tatil için yemişkumu beldesini tercih edenler hiç çekinmeden ve gönül rahatlığıyla yemişkumu’na gelip harika bir tatil yapabilirsiniz. Tatilcilerin en çok çekindikleri şey ise Mersin’in bu güzel yerine nasıl varacakları konusunda.

yemişkumu'na ulaşım nasıl sağlanır


Yemişkumu ulaşım açısından aslında çok kolay bir noktada. Özellikle tatilcilerin akıllarına yemişkumu’na nasıl gidilir sorusu çok fazla takılıyor. Tatilcilerin hiç stres ya da panik yapmasına gerek yok :) Çünkü yemişkumu’na ulaşım gerçekten çok basit.

Mersin’de yaşayanlar çok kolay bir zaten beldeye gelebilirler. Şehir dışından gelecek olanlar ise Mersin otogarda indikten sonra önlerinde Silifke yazan otobüsler ile çok kolay bir şekilde yemişkumu mahallesine gelebilirsiniz.

Ayrıca uçakla Adana’ya geldikten sonra kara yada demir yolu ile çok kolay bir şekilde Mersin merkeze gelip daha sonra bu güzel tatil yerine ulaşabilirsiniz. Yemişkumu ulaşım açısından sizlere avantaj sağladığı gibi birbirinden güzel oteller, pansiyonlar ve apartlar ile hizmetinizde. Bu harika fırsatlar eşliğinde güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle… Aşağıda yer alan harita aracılığıyla çok kolay bir şekilde yemişkumu'na gidebilirsiniz.


  
Daha Büyük Görüntüle

0 yorum:

Yorum Gönder