Arayan Bulur :)

Ayaş Royal Sebaste Otel


Güzel ve güler yüzlü bir yaz tatili için Mersin’i tercih edecekler için işinde uzman olan Royal Sebaste oteli önerebilirim. Royal Sebaste otel Erdemli’de siz değerli tatilcilere hizmet vermekte olan bir otel. Mersin merkeze uzaklığı yaklaşık 45 km iken Erdemli’ye ise yaklaşık 25 km uzaklıktadır.


Royal Sebaste otel-2

Ayrıca otel denize de sıfırdır. Mersin Royal Sebaste Otel'e giriş yaptığınız andan itibaren güler yüzlü ve işinde uzman personellerinden hoş bir karşılama sizi beklemektedir. Amatör ruhla profesyonel hizmeti sunma gayretinde olan Mersin Royal Sebaste Otel ailesi siz sayın misafirlerine alışılmışın dışında unutamayacağınız bir tatil hizmeti sunma çabasındadır.

Royal Sebaste Otel'in birbirinden zarif ve şık odalarının tamamı deniz manzaralıdır. Otele giriş yaptığınız andan itibaren güler yüzlü ve işinde uzman personellerinden hoş bir karşılama sizi beklemektedir.

Amatör ruhla profesyonel hizmeti sunma gayretinde olan Royal Sebaste Otel ailesi siz değerli misafirlerine alışılmışın dışında çok özel anlar yaşatmak ve yıllar geçse de unutamayacağınız bir tatil hizmeti sunma çabasındadır.

İletişim

Kumkuyu Merkez Mahallesi Ayaş - Erdemli / MERSİN

 +90 ( 324 ) 522 22 20 - 522 20 01

 +90 ( 530 ) 266 22 40

 +90 ( 324 ) 522 20 33

 www.royalsebastehotel.com

 info@royalsebastehotel.com

 sales@royalsebastehotel.com

0 yorum:

Yorum Gönder