Arayan Bulur :)

Atakent Susanoğlu Pansiyonları - Pansiyon Fiyatları


Mersin'de tatil yapmak isteyenlerin hemen hemen her sezon ilk tercihlerinden biri, şüphesiz Susanoğu. Susanoğlu pansiyonları gerek temizlik gerekse fiyat konusunda tatilcileri kesinlikle üzmüyor.

Eşsiz ve tertemiz plajı ile Atakent Susanoğlu her sezon sevgi dolu insanlar ile dolup taşıyor. Tam anlamıyla bit tatil cenneti olan Susanoğlu doğası ve tarihi ile de aslında tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Atakent Susanoğlu pansiyonlarında uygun fiyatlar da kalırken yakınlarda yer alan balık lokantalarında da nefis balıkları yiyebilirsiniz.

Atakent Susanoğlu, il merkezi Mersin'e 65 km, ilçe merkezi Silifke'ye ise 15 km uzaklıkta yer alıyor. Susanoğlu oldukça uzun bir sahile sahip, hatta Türkiye'nin sayılı uzun plajlarından birisi. Susanoğlu pansiyonları, bu uzun sahilin kenarında ya da daha gerisinde yer alıyor.


Susanoğlu pansiyon fiyatları sezon içerisinde çeşitli değişiklikler gösterse de uygun olarak sizlere hizmet veren pansiyonlarda kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz kesinlikle rezervasyon yaptırmadan tatile gelmeyin. Daha önce Atakent Susanoğlu'da tatil yapanlar da yorum formundan görüşlerini bildirirlerse, buraya tatile geleceklere iyi bir fikir vermiş olacaklardır.

0 yorum:

Yorum Gönder