Arayan Bulur :)

Atakent Susanoğlu Apartları - Apart Otel Fiyatları


Her sezon kaliteli ve güzel bir tatil için insanlar Mersin'i tercih ediyorlar. Tercihlerin içerisinde de şüphesiz Atakent Susanoğlu geliyor. Susanoğlu beldesi yemişkumu beldesine yakın bir belde. Yemişkumu ile birlikte mersinde tatil yapmak isteyenlerin en fazla tercih ettiklerin yerlerin başında geliyor.

Atakent Susanoğlu uzun, temiz ve güzel bir sahil şeridine sahip. Hemen bu sahilin yakınında yer alan Susanoğlu apartları ile tatilciler cennet gibi bir tatil yapıyorlar.

Atakent Susanoğlu apart otelleri, koyun hemen kenarında ya da koyun gerilerinde yer alıyor. Uzun yürüyüş yolunun hemen arkasında bulunan Silifke Susanoğlu apartlarının önünde ise Susanoğlu yazlık siteleri yer alıyor. Bu apart otellerinin bir çoğunda da havuz da yer alıyor.


Susanoğlu apartlarından çıkar çıkmaz deniz hemen ayağınızın dibindedir. kesinlikle çok fazla yürüyüp kendinizi yormazsınız. Fiyat konusunda da sizlere uygun fiyatları sunan susanoğlu apartlarında kaliteli, temiz ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Kendinizi evinizde gibi hissedip tatilin keyfini çıkarmak isteyenler için bu apartlar biçilmiş kaftan. Daha önce bu apartlarda tatil yapanların yorumlarını bekliyoruz.


0 yorum:

Yorum Gönder