Arayan Bulur :)

Ayaş Yemişkumu Kiralık Yazlıklar


Ayaş yemişkumu yaz tatili için plan yapanların en önemli tercihlerinden biri olmalıdır diye düşünüyorum. Oldukça geniş ve kaliteli pansiyonları ve yazlıkları ile her sezon Mersin'e tatile gelenlerin ilk tercihi ayaş yemişkumu oluyor.Yemişkumu mahallesinde birbirinden güzel, geniş ve temiz kiralık yazlıklar bulabilirsiniz. Sevdikleriniz ile gönül rahatlığıyla muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Ormanların içerisinde, kuş cıvıltıları ve tertemiz deniz manzarası ile bir tatili herkes hak eder diye düşünüyorum.

Ayaş yemişkumu kiralık yazlık fiyatları gözünüzü hiç ama hiç korkutmasın. Çünkü her keseye göre bir yazlık bulma şansınız var. 70 TL gibi fiyata da kiralık bir yazlık bulabilirken 200 TL gibi bir fiyata da yazlık bulabilirsiniz. Sizlere tavsiyem tatile çıkmadan önce ilk olarak yazlıkların ya da pansiyonların iletişim bilgileri aracılığıyla erken rezervasyon yaptırmanız. Sezon içerisinde yoğunluktan dolayı hem yer bulamayabilirsiniz hem de fiyatlarda sezonun getirdiği yoğunluktan dolayı çeşitli artmalar da olabilir.

Yemişkumu tatil için Akdeniz'de tercih edebileceğiniz sayılı ve güzel yerler arasında kendisine ilk sıralarda yer bulan bir yerdir.

0 yorum:

Yorum Gönder