Arayan Bulur :)

Yemişkumu 2014 Otel, Pansiyon Fiyatları


Akdeniz bölgesinin en güzel ve gözde tatil merkezlerinden biri haline gelen Mersin’in yemişkumu beldesi her sezon binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Yemişkumu pansiyonları siz değerli tatilcilere her daim en güzel ve en gözde hizmeti vermekten de gurur duyuyor.

Yemişkumu 2014 otel ve pansiyon fiyatları geçen sezon ile hemen hemen aynı diyebilirim. Fiyatlar genel olarak sizin seçmiş olduğunuz konaklama tesisinin sizlere sunmuş olduğu hizmetin kalitesine göre ve zaman göre küçük değişiklikler gösterebilir. Örneğin Mayıs ayındaki pansiyon fiyatı ile tam sezon ortasındaki temmuz fiyatı arasında ufak tefek değişiklikler olabilir.

Yemişkumu pansiyon fiyatları 2014 sezonun da geçen sezon olduğu gibi konaklama tesisleri arasında farklılıklar gösterecektir. 60 liraya da bir oda bulabilirsiniz. 150 liraya da bir oda bulabilirsiniz. Siz tatilcilere tavsiyem sürpriz fiyatlar ile karşılaşmak istemiyorsanız erken rezervasyon yaptırarak şimdiden 2014 yaz tatilinizi planlayabilirsiniz. Yemişkumu pansiyonları ve otelleri hakkında detaylı bilgilere ise sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder