Arayan Bulur :)

Akkum Otelleri


Akkum’da konaklama yerleri arayanlar için bu harika tatil merkezinde çok güzel otel ve moteller var. Genel olarak bu harika tatil yerinde oteller aile pansiyonu olarak sizlere hizmet vermekte. Akkum otelleri fiyatları bakımında sizlere uygun gelecektir buna emin olabilirsiniz.


Bir de erken rezervasyon yaptırırsanız emin olun çok uygun fiyatlara harika bir tatil yapmış olacaksınız. Bu oteller genellikle deniz kenarlarında sizlere hizmet vermekte ve çoğu da oda olarak kiralanmaktadır. Örneğin; 4 kişilik bir aile olarak tatile geldiniz ve kalacak yer arıyorsunuz. Bir odayı sezona göre 50-60 Tl gibi bir fiyata kiralayabilirsiniz. Düşünsenize 4 kişi 60 Tl gibi bir fiyata harika bir tatil geçirebilirsiniz. Tabii ki bu fiyatlar otelden otele değişebilir.

Siz akkum’a tatile gelmeden önce erken rezervasyon yaptırarak ya da oteller hakkında telefonlar arayarak bilgi alırsanız kafanız daha rahat olacaktır. Akdeniz’de en uygun tatili mersin sahillerinde yaparsınız desem yanlış olmaz sanırım. Zaten bir kere mersin’e tatile gelen bir kişi diğer sezonda mutlaka Akdeniz’in incisine tekrar geliyor. Şimdiden iyi tatiller…

0 yorum:

Yorum Gönder