Arayan Bulur :)

Akkum 2014 Otel, Pansiyon Fiyatları


Her sezon binlerce turiste ev sahipliği yapan ve her sezon hayran kitlesini arttıran akkum 2014 sezonunda da yine çok tercih edilecek tatil yerlerinden biri olacak gibi duruyor. 2014 yaz sezonunda akkum da tatil yapmak isteyen tatilciler elbette pansiyon ve otel fiyatlarını da merak ediyorlardır. Akkum 2014 otel ve pansiyon fiyatları hemen hemen geçen sezon fiyatları ile aynı diyebilirim. 80 liraya da oda bulabilirsiniz 120 liraya ve daha fazlasına da oda bulabilirsiniz.


Fiyatların birbiri arasında değişiklik göstermesinin ana sebebi ise konaklama tesisinin siz değerli tatilcilere sunmuş olduğu hizmetler ve kaliteden kaynaklı diye düşünüyorum. Ayrıca akkum pansiyonları içerisinde yer alan birçok konaklama tesisinde odaların çoğu 3-4 kişiliktir.

Örneğin; 4 arkadaş bir odayı 100 liraya bir günlüğe kiraladığınız zaman adam başı 25 lira gibi çok uygun bir fiyat düşüyor. 2014 akkum otel ve pansiyon fiyatları her sezon olduğu gibi bu sezonda çok pahalı olmayacaktır. Ama ucuz ve kaliteli bir tatil için siz değerli tatilcilere erken rezervasyon avantajlarından yararlanmaları gerektiğini söylüyorum. Şimdiden harika ve keyifli bir tatil geçirmeniz dileğiyle…

0 yorum:

Yorum Gönder