Arayan Bulur :)

Narlıkuyu Balık Lokantaları


Akdeniz’in en güzel ve en kaliteli balıklarını yemeniz için sizlere harika bir fırsat sunan narlıkuyu balık lokantaları sizlerin hizmetinizde. Narlıkuyu mevkiinde hem harika bir tatil geçirebilirsiniz hem de harika balıklar ile muhteşem anlar yaşayabilirsiniz.
Balık seven tatilcilerin her sezon büyük bir ilgi ile tercih ettikleri narlıkuyu balık lokantaları ile damak zevkiniz gerçekten çok farklı boyutlar kazanabilir. Narlıkuyu’da ; Narlıkuyu Cennet Cehennem çukurları, Narlıkuyu Çanlı kilise, Narlıkuyu Astım mağarası, Narlıkuyu Aslanlı Mezar, Narlıkuyu Zeus Tapınağı, Narlıkuyu Üç güzeller mozayiği, Narlıkuyu Takkatın Ören yeri gibi zengin tarihi yerleri gezebilir ve gezinti sonunda da Narlıkuyu balık lokantalarında yapmış olduğunuz gezinin tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

Narlıkuyu’da hangi balıkları yesem diye uzun uzun düşünmenize aslında gerek yok. Çünkü hemen hemen her çeşit balığı kolaylıkla yiyebilirsiniz. Özellikle Çipura, Kalamar, Lüfer, Mercan, Lagos, Turna, Palamut gibi balıkları afiyetle yiyebilirsiniz. Ayrıca bu balıkların yanında sizlere eşlik edecek olan mükemmel salataları da unutmamak lazım.

Narlıkuyu balık lokantaları siz tatilcilere her saat hizmet vermektedir. Siz de eğer narlıkuyu mevkiinde tatil yapıyorsanız bu harika lokantalara mutlaka uğrayın derim. Çünkü bu balıkları yediğiniz zaman çok çok beğeneceğinize eminim.

0 yorum:

Yorum Gönder