Arayan Bulur :)

Yemişkumu Pansiyon Fiyatları


Tatilciler her sezon mersin de güzel ve kaliteli bir tatil yapıyorlar. Akdeniz'in en güzel ve en gözde tatil yerlerinden biri olan mersin de tatil için birçok belde ve pansiyon var. Bu yerlerden biri de yemişkumu. Yemişkumu pansiyonlarının çoğu temiz, güvenli ve sizlere huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Aileniz ve sevdikleriniz ile hoş sohbet ve güzel bir tatil için harika olabilir.

yemşkumu pansiyonlar ve fiyatları

Yemişkumu pansiyon fiyatları aslında sabit. Ama özellikle sezon içerisinde tatil yapmak isteyenler bazen sürprizler ile karşılaşabilirler. Çünkü sezon içinde fiyatlar malum yükselmeler olabilir. Bu şekilde fiyatlar ile karşılaşmamak için size tavsiyem erken rezervasyon yaptırmanız. Yemişkumu pansiyon fiyat aralıkları 50-80 TL gibi çok uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunuluyor. Tabii ki daha yüksek ya da daha düşük fiyatlı yerlerde bulabilirsiniz.

Yemişkumu pansiyonları içerisinde oldukça temiz, deniz manzaralı ve zengin bitki örtüsü ile harika yerler var. Tatil için bu pansiyonlardan birini rahatlıkla seçebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder