Arayan Bulur :)

Mersin Akkum


Akkum Mersin’in en güzel ve en harika tatil yerlerinin başında geliyor. Birbirinden güzel pansiyonları ve harika turistik yerleri ile yerli yabancı herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor.Akkum, Mersin merkeze 60 km, Silifke’ye ise 23 km uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca Kızkalesi ve Narlıkuyu’ya da oldukça yakın bir tatil beldesidir. Akkum hem tarihi yerleri hem de doğal güzelleri ile sezon içerisinde binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen bir yer. Ayrıca ulaşımı da çok kolay. Mersin otogardan üzerinde Silifke yazan araçlara bindiğiniz taktir de sizleri Akkum da indirecektir.

Yemyeşil doğası ve masmavi denizleri ile unutulmaz bir tatil geçireceğinize emin olabilirsiniz. Ailenizle birlikte güvenli ve ekonomik olarak çok güzel bir tatili Akkum’da yapabilirsiniz. Belde de bulunan çeşitli oteller, pansiyonlar ve apartlar da konaklayabilirsiniz.

Ayrıca cennet cehennem ve astım mağarası gibi harika yerleri de gezebilirsiniz. Tertemiz sahilde istediğiniz gibi denize girer güneşlenebilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel aktiviteler ile de harika bir tatil geçirebilirsiniz. Mersin tatili için mutlaka Akkum’a gelmelisiniz. Şimdiden iyi ve güzel tatiller.

0 yorum:

Yorum Gönder